Возможно вы находитесь в Росии. Наш партнер в Росии - ИНХАРТ-ПРО

Больше не показывать это сообщение

Компанія MIOS | Гнучий інструмент для листозгинальних пресів

Компанія MIOS виготовляє сучасний гнучий інструмент для листозгинальних пресів та  пропонує гнучий інструмент для всіх поколінь та моделей листозгинальних пресів: гнучі пуансони, матриці, адаптери, перевідники, гнучі штампи, спеціальний гнучий інструмент, приспосіблення для гнуття, відновлення гнучого інструменту, пуансонів, матриць, а також ми виготовляємо гільйотинні ножі для гільйотин всіх поколінь і моделей.

Більш, ніж 5-ти річний досвід у проектуванні  та виробництві гнучого інструменту дозволяє нам гарантувати найвищу  якість нашого інструменту.Виробнича програма Компанії MIOS | Гнучий інструмент для листозгинальних пресів включає в себе гнучі пуансони, матриці, тримачі, перевідники, адаптери та гільйотинні ножі.
Ми виготовляємо гнучий інструмент і гільйотинні ножі для машин Amada, Atlantic, Adira, Baykal, Beyler, Darley, EHT, Ermaksann, Durmazlar, Bystronic, Gasparini, Guifil, Haco, Imal, LVD Ivan, LVD, Mecos, Megobal, Promecam, Trumpf, Salvagnini, Safan, Weinbrenner і багатьох інших, також у нас Ви можете замовити інструмент для вітчизняних машин.

Також ми пропонуємо швидко та якісно спроектувати і виготовити металоконструкції будь-якого рівня складності, а також виконати роботи по металообробці, зокрема: порізку листів, кругів, кольорових металів та іншого сортаменту, виконання піскоструйну, фрезерну, токарну та шліфувальну обробку, об’ємну  та поверхневу термообробку.

Наш гнучий інструмент виготовляється з високоякісної сталі, робочі поверхні шліфовані з об’ємною та поверхневою термообробкою.

Повну інформацію про наш гнучий інструмент можна отримати, завантаживши електронну версію нашого каталогу, чи ознайомитись з інформацією на сторінках нашого фірмового сайту, зокрема в розділі  - Продукція.

Замовте наш гнучий інструмент, надіславши Ваш запит Компанії MIOS | Гнучий інструмент для листозгинальних пресів або нашим представникам, протягом найближчих кількох днів після отримання Вашого запиту, ми надамо Вам детальну оферту, вказавши вартість товару, терміни поставки та інші умови.

Ми відкриті для спілкування з нашими клієнтами і партнерами, запрошуємо до співпраці представників для просування гнучого інструменту на ринках інших країн.

Завантажити каталог

Таблиця підбору інструмента